czwartek, 31 grudnia 2015

Ognisko, taniec i grzaniec, czyli Słowiański Sylwester w Gliwicach

- W ramach imprezy planujemy zrobić duże ognisko, tańce, śpiewy, żywa muzyka, grzaniec robiony nad ogniskiem i dyskusje do rana o Słowianach - opisuje zaplanowanego na dzisiaj w Gliwicach Słowiańskiego Sylwestra Słava, organizator imprezy.Foto: ©Facebook

- Ogólna idea jest taka, żeby zbudować solidarnie, razem, wspólne dla Słowian i pogan obchody Biesiadne, które są planowane na 31 grudnia no i oczywiście jeżeli będzie fajnie to mogą się przedłużyć - czytamy na facebookowym wydarzeniu.


- Urokliwe miejsce na obrzeżach Gliwic, blisko lasu o dogodnym połączeniu komunikacyjnym i pkm Gliwice jest doskonałym miejscem na przeprowadzenie tego wydarzenia - przekonuje organizator Wolf The Pagan Paths.


Impreza jest bezpłatna, wyżywienie i napoje każdy przywozi we własnym zakresie, mile widziane osoby z instrumentami takimi jak bębenki, piszczałki i gitary. Stroje dowolne. Transport we własnym zakresie.


Niestety jak pisze na facebooku organizator - lista osób na wydarzenie została zamknięta ponieważ mamy pewne ograniczenie terenu.

Autor: AS

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza